Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Нефьодов: Іде робота зі створення автомобільного кластера в Україні

44087449_303

Перший заступник міністра економрозвитку України заявив, що спільно з німецькими автовиробниками триває робота зі створення автомобільного кластера. Зокрема, з Volkswagen обговорюють можливість збирання авто.

В Україні триває робота зі створення кластера з виробництва автомобільних компонентів та автомобілів. Про це в інтерв'ю DW повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. "Ми дуже задоволені роботою з німецькими виробниками автозапчастин і різноманітними іншими компаніями стосовно створення автомобільного кластера з центром у Львові", - зазначив Нефьодов у понеділок, 4 червня, під час візиту до Брюсселя.

Нагадаємо, в Україні працюють виробничі потужності німецьких компаній Leoni, Elektrokontakt та Bader. Перші дві випускають електричне обладнання для автомобілів, третя - чохли на сидіння. Крім того, за словами Нефьодова, ведуться переговори з компанією Volkswagen щодо можливості відкриття збирального виробництва в Україні.

Відповідаючи на запитання DW щодо інвестицій в Україну, заступник міністра зауважив: "Звичайно, ми не задоволені абсолютним рівнем (інвестицій - Ред.) і ми маємо робити значно більше, але позитивна динаміка точно вражає. Минулого року обсяг капітальних інвестицій в країні зріс більше ніж на 22 відсотки".

Повну версію інтерв'ю з Максимом Нефьодовим дивіться на Youtube-каналі DW:

https://www.youtube.com/watch?v=yI9j_7DRZok

Источник: DW.COM

07.06.18

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: